sanace

Zbavte se vlhkosti ve zdi. Definitivně!

Záruka až 10 let díky patentované německé technologií

Nejčastějším zdrojem vlhkosti ve zdivu je spodní vzlínání vody do stavebních konstrukcí nebo boční tlak vody při stavbách ve svahu, případně kombinace obou. Další příčinou je nesprávné, případně žádné odvětrání stavby, například po zateplení starších objektů. Při kompletním zateplení se zakryjí i průduchy, které sloužily k cirkulaci vzduchu, a omezená cirkulace následně vede k vlhnutí zdiva. Příčinou vlhnutí zdiva může být i porucha na vodoinstalace a odpadech vody, což se projevuje jinak než klasické vzlínání vlhkosti, a to šířením vlhké mapy z jednoho bodu do všech stran.

Na trhu je množství nabízených metod. Od více či méně destruktivních (odkopávání, podřezávání) až po různé druhy nízkotlakých a vysokotlakých injektáží, které slouží k vytvoření chemické zábrany proti pronikání vody dovnitř zdiva. Naše metoda se od ostatních liší tím, že nejen vytvoří bariéru proti pronikání vlhkosti, ale v první řadě stěny aktivně vysuší, protože použita speciální látka na bázi zkřížených polymerů na sebe váže vodu, a to v obrovském množství(1 kg pojme až 150 litrů vody)..

Tím, že injektážní látka na sebe vodu naváže, zvětší svůj objem, vytvoří tlak a pronikne do kapilárního systému celého zdiva. Výhodou je, že zdivo tak nenaruší, ale ještě více ho zpevní. Nehrozí žádné statické problémy, jako např. při podřezávání stěn. Po vysušení se vytvoří krystalky. Celý tento proces trvá jeden až dva roky v závislosti na tloušťce a materiálu zdiva. Materiál si však i po vysušení zdiva udržuje svou funkčnost. Pokud by došlo k vyplavení suterénního prostoru ošetřeného naší metodou, dojde k jeho opětovné aktivaci látky, která vlhko znovu pohltí a opět postupně vysuší.

NAšE REFERENCE

Mluví za nás více než 100+ realizací v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Topsanace.cz
Hlaváčkova 1334/19
150 00, Praha 5 - Košíře

+420 602 707 909

info@topsanace.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Mám zájem o (volitelné)

Osobní údaje

© 2020 Topsanace.cz | Všechna práva vyhrazena | Webdesign by wasper.sk