ANTIMOLD

OKAMŽITÁ LIKVIDACE PLÍSNÍ

Přípravek určený k odstranění plísní, hub, řas, lišejníků virů bakterií a kvasinek s okamžitým efektem a dezinfekčními účinky

PROČ ODSTRAŇOVAŤ PLÍSNĚ?

Plísně napadají naše domácnosti a pracovní prostředí tehdy, pokud se zde vyskytuje vysoká vlhkost nebo tmavá místa s nedostatečným větráním, jako suterény, sprchové kouty, zákoutí, sklepy, a pod. Výtrusy plísní se běžně šíří vzduchem a následně ulpívají na všech možných površích. V místech, kde jsou k tomu vhodné podmínky, se rozrostou a nadále se rozšiřují pomocí výtrusů a spór vzduchem. Přitom mohou poškodit povrchy, na kterých rostou.

Jestliže se kdekoli v místnosti vyskytují rozrostlé plísně, vyskytuje se zde i zvýšené množství jejich výtrusů a spór, které mohou být vdechnuty, nebo přijít do kontaktu s naší kůží. Plísně jsou zdraví škodlivé, jejich zvýšené vdechování či tělesný kontakt způsobuje závažné zdravotní příznaky jako alergie, dýchací problémy až rozvoj astmatu oslabení imunity, pocit pálení kůže, očí, v nose, hrdle a na plicích, mykotoxiny produkované plísněmi mohou způsobit rakovinu, poškození jater a poškození nervového systému.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zaklikněte vybranou položku:

Fakturační údaje (volitelné)

Způsob doručení

Osobní údaje